Telefon Ostrava: +420 596 230 678 Telefon Opava: +420 553 609 980

Hlavní menu divize Mazda

Zcela nová Mazda3

DRIVE TOGETHER

DRIVE TOGETHER

DOKONALÁ HARMONIE VOZU A ŘIDIČE

Řídíte-li Mazdu, nikdy nejedete sami. Dokonalá harmonie vozu a řidiče. Jako kůň a jezdec – říkáme tomu „Jinba Ittai“. Věříme, že jakmile je dosaženo harmonie, stává se z řízení zábava. Děláme to po svém, protože naše vozy nejsou jen o tom, aby přepravovaly osoby z bodu A do bodu B. Vůz touto ztrátou získal na kráse. Ryzí, intuitivní vztah, který vytváří nepopsatelné pouto. Společně jsme silnější. Nikdy nejezdíme sami. Jezdíme společně.

KŮŇ A JEZDEC

Jinba Ittai – spojení mezi koněm a jezdcem je unikátní synergie, kterou vnášíme do každé Mazdy. Všechno od toho nejtitěrnějšího šroubku až po naši technologii SKYACTIV vytváří harmonický vztah mezi vozem a řidičem a tomu, kdo sedí za volantem, dodává sílu.

JINBA ITTAI: OD KONCEPTU K REALITĚ

Pocit souznění si totiž žádá dokonalou rovnováhu. Poloha ovládacích prvků, tuhost řízení, vyváženost podvozku – nic nebylo ponecháno náhodě. Vezměte si například umístění řadicí páky – to, zda je více vpředu nebo vzadu, určuje, jaké svaly se při jejím ovládání zapojí. Věnujeme pilování těchto detailů obrovské množství času, abychom vytvořili dokonalý prožitek z jízdy. Abychom vytvořili dokonalé pouto mezi vozem a řidičem.


FILOSOFIE ZAMĚŘENÁ NA ČLOVĚKA

Samotné technologie nemohou harmonii mezi vozem a řidičem zajistit – pokud nebudou navrženy s ohledem na řidiče. Právě proto investujeme veškeré naše odborné znalosti do oblastí, které toto spojení zlepšují. Jinba Ittai pro nás začíná již od polohy řízení, kterou jsme vytvořili s ohledem na samotného člověka – každý prvek vozu byl navržen s důrazem na řidiče.


DESIGN KODO

Vůz je vylepšen o to, co do něj přinesete, a o to, co si z něj odnesete. Čistota modernizovaného designu KODO je evolucí, která se zbavila linií nijak nepřispívajících k dynamickému dojmu z vozu, a vůz touto ztrátou získal na kráse. Podívejte se, jak Mazda vytváří vozy, které ztělesňují dynamickou krásu života.

TECHNOLOGIE SKYACTIV

Naše vozy rozvíjíme pomocí pokročilých a zároveň praktických inovací, které kombinujeme tak, aby řízení v Mazdě přinášelo radost z jízdy a jízda byla zároveň bezpečná a šetrná k životnímu prostředí. Dokladem budiž ruční řazení, karoserie, podvozek a vznětový motor s velmi přesným systémem zrychlování a vyhlazování zvuku. Objevte, jak společnost Mazda posouvá efektivitu a dynamiku jízdy na úplně novou úroveň.Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním zásad osobních údajů.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů