Telefon Ostrava: +420 596 230 678 Telefon Opava: +420 553 609 980

Hlavní menu divize Mazda

Zcela nová Mazda3

Mazda MX-5 30th Anniversary

Mazda MX-5 30th Anniversary

Inteligentní, sportovní, exkluzivní

Jedinečný barevný kontrast oranžových detailů s černou barvou v interiéru je velmi působivý a odpovídá sportovnímu charakteru tohoto roadsteru. Sedadla Recaro s oranžovým prošíváním a lemováním doplňují oranžovou barvu na obložení dveří, větracích otvorech, přístrojovém panelu a řadicí páce. Díky audiosystému Bose® s 9 reproduktory, včetně reproduktorů v opěrce hlavy, si užijete mimořádný zvukový zážitek i se staženou střechou.

Kola inspirovaná závodní minulostí

Unikátní design velmi pevných 17” kol, založený na kovaných hliníkových discích kol RAYS ZE40 použitých na všech vozech při závodu Global MX-5 Cup, se vyznačuje detailně provedenými paprsky v tmavé barvě Gun Metal s kontrastním plastickým logem v bílé barvě. Závodní minulost a výkonnost je podtržena oranžovými 15palcovými brzdami Brembo, které upoutají pozornost všude, kam přijedete.Jedinečný barevný a sportovní styl

Edice vozu 30th Anniversary Edition v oranžové barvě Racing Orange se inspirovala prvním žlutým modelem MX-5 Club Racer z roku 1989 a vyznačuje se lesklou karoserií, která nádherně kontrastuje s předními sloupky, vnějšími zrcátky a lištami na opěradlech sedadel v černé barvě Piano Black. Tím ještě více podtrhuje speciální sportovní charakter a styl tohoto roadsteru.


Označení „30th Anniversary Edition“

Každý ze 3 000 roadsterů má zvenku na karoserii u řidiče prestižní označení, které obsahuje výrobní číslo daného vozu, a prémiové značkové koberečky vyrobené speciálně pro „30th Anniversary Edition“.


Dokonalá jízda s otevřenou střechou

Naše Mazda MX-5 první generace vycházela z lehkých evropských sportovních vozů a za 30 let se nám podařilo dovést pocit harmonie mezi vozem a řidičem, kterému říkáme Jinba Ittai, k naprosté dokonalosti. Náruživí fanoušci motorových vozidel si zamilují svižnost tohoto vozu, jeho dynamickou ovladatelnost a svobodu na silnici. Ten pocit je nezapomenutelný.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním zásad osobních údajů.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů