Telefon Ostrava: +420 596 230 678 Telefon Opava: +420 553 609 980

Hlavní menu divize Mazda

Mazda předala novou Mazdu 3 běžci Vítu Pavlištovi

Mazda předala novou Mazdu 3 běžci Vítu Pavlištovi

Mazda je i pro rok 2017 automobilovým partnerem série běžeckých závodů Česká pojišťovna RunTour 2017. Pro automobilku třetí ročník spolupráce přináší řadu novinek a soutěží pro běžce, ale také nového Mazda běžce. A tím bude pro rok 2017 Vít Pavlišta, kterému Mazda předala jeho novou Mazdu3 se symbolickým polepem. 

Vítek je pro Mazdu naprosto ideální. Vážíme si bojovníků a dříčů a jak jinak byste nazvali člověka, který dosahuje tak skvělých výsledků – a přitom chodí normálně do práce,“ komentuje předání zástupce automobilky Mazda, Markéta Kuklová. „Plánujeme při letošních závodech Česká pojišťovna RunTour řadu soutěží pro běžce i fanoušky. Bude tu běh za Tým Mazda, při kterém mohou běžci vyhrát Mazdu na týden, soutěž v odhadu – kolik lahví vody Rajec se vejde do zavazadelníku jednotlivých modelů Mazda, budeme mít nové běžecké dresy Mazda a určitě budeme také pokračovat ve vloni zavedených běžeckých výzvách,“ dodává Kuklová.

 V loňském roce věnovala Mazda při dvou závodech za běžce, kteří dosáhli předem určeného času dar nadaci Leontinka a speciální bonus za každého kdo předběhl ambasadora Mazdy. V letošním roce bude princip podobný – pro zvláštní prémii pro Leontinku bude tedy v závodech třeba překonat právě Víta Pavlištu. 

Chci odebírat informace o novinkách

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním zásad osobních údajů.

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít