Hlavní menu divize Peugeot

Novinky

NOVÉ SUV PEUGEOT 5008

NOVÉ SUV PEUGEOT 5008

Peugeot je v současné době s vozy 5008 a 3008 lídrem na evropském trhu s kompaktními SUV.

SUV Peugeot 5008, které od svého uvedení na trh v roce 2017 registruje více než 300 000 prodaných kusů, dosahuje na evropských i mimoevropských trzích vynikajících prodejních výsledků.

Značka Peugeot nyní s hrdostí představuje nové SUV Peugeot 5008.

Jeho odvážný nový styl zavádí principy budoucího designu, který je reprezentativnější a modernější. Nový vůz má přepracovanou přední část a zadní Full LED světla. Přibyly nové odstíny karoserie a příplatkový set „Black Pack“.

SUV Peugeot 5008 je vybaveno nejnovějšími technologiemi. Peugeot i-Cockpit® zintenzivňuje pocity z jízdy díky nové přístrojové desce a novému desetipalcovému dotykovému displeji s vysokým rozlišením.  Komplexní řada asistenčních systémů řízení poslední generace zvyšuje bezpečnost posádky vozu.

Nové SUV Peugeot 5008 vás bude provázet při každodenních úkonech i volnočasových aktivitách. Jeho modularita umožňuje pojmout až 7 osob, aniž by byl omezen jejich komfort či potěšení z jízdy.

Nové SUV Peugeot 5008 používá novou strukturu modelové řady, která se poprvé představila u vozu Peugeot 308. Tvoří ji 3 úrovně, přičemž každou z nich doplňuje mezistupeň výbavy označovaný jako „Pack“.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním zásad osobních údajů.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů