Hlavní menu divize Peugeot

Novinky
  • Peugeot
  • Novinky
  • Peugeot Boxer zvítězil ve Velkém kurýrním testu

Peugeot Boxer zvítězil ve Velkém kurýrním testu

Peugeot Boxer zvítězil ve Velkém kurýrním testu

Na sklonku loňského roku uspořádal časopis Transport a Logistika v rámci odborné výstavy Transport Expo v pražských Letňanech první ročník Velkého kurýrního testu. Porota zástupců kurýrních společností rozhodla, že nejlepším z pětice testovaných dodávek je model Peugeot Boxer.

Ve Velkém kurýrním testu postavil pořadatel – časopis Transport a Logistika – proti sobě pět konkurenčních modelů různých značek:  Hyundai H350, Mercedes‑Benz Sprinter, Peugeot Boxer, Volkswagen Crafter a Opel Movano s nástavbou Paragan. Tuto pětici dodávek testovali čtyři zkušení kurýři z významných českých kurýrních společností: DHL Express, GLS, PPL a TNT.

Samotný test se skládal ze statické a dynamické části. V první části porotci hodnotili vnější a vnitřní vzhled a to z hlediska 21 kritérií. Dynamické zkoušky proběhly na testovacím polygonu, který simuloval pohyb ve městě. S  každým vozem absolvoval každý porotce dvakrát testovací jízdu, přičemž hodnotil 15 položek, např. výhled z vozu, zrychlení, brzy atd. Na základě výsledků z obou částí porotci rozhodli o vítězství modelu Peugeot Boxer, u kterého ocenili hlavně jeho obratnost ve městě.

Peugeot Boxer, který je dlouhodobě nejprodávanějším LCV na českém trhu a zároveň nejprodávanějším modelem značky Peugeot v ČR, si tak na své konto připsal další triumf. Mezi jeho úspěchy z posledních let patří také umístění na stupních vítězů v různých anketách v ČR jako např. Firemní auto roku, Fleet Awards, Fleet Derby nebo Flotila roku.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním zásad osobních údajů.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů